SILVER & METAL / Silver / Goblet 6376091
nr 637 6091
GOBLET
silver, tre kulfötter, 1755, height: 6 cm, diameter: 5 cm, förgylld på insidan, Moscow, Russia, bucklor.
silver, tre kulfötter, 1755, höjd: 6 cm, diameter: 5 cm, förgylld på insidan, Moskva, Ryssland
Condition: bucklor
2000
SEK 3600
Monday April 26 2010
at 17:14:48
3.000 kr
3.500 kr
- Thema-auction